Оптичний бокс

Оптический бокс

Оптичний крос (бокс) - це пристрій, який може бути представлений у різному форм-факторі - в панелях, стійках, коробках, оснащених необхідними елементами для кінцевого закладення, укладання та розподілу оптичних кабелів. Йдеться про пасивний компонент волоконно-оптичних ліній зв'язку, що розподіляє та комутує оптоволокно.
Функціональність та сфера застосування

Оптичний крос призначений для з'єднання волокон оптичного кабелю з роз'єм стандартного виду волоконно-оптичного обладнання. Реалізація сучасної структурованої кабельної системи з урахуванням волоконно-оптичних ліній зв'язку неможлива без використання оптичних кросов.
Вимоги до якості та функціональності кросового обладнання диктує сама специфіка оптичного волокна. Крихкі та досить вразливі матеріали потребують надійного захисту при монтажі та експлуатації. Оптичні кроси, виготовлені з високоміцного пластику або металу з антикорозійним покриттям, виступають тим самим захисним елементом, протектором, який забезпечує збереження оптоволокна, запобігаючи фізичним ушкодженням і виключаючи негативний вплив зовнішніх факторів.


Оптический бокс

Досить невелика вага оптичного кросу, його простота та зручність використання у процесі інсталяції надає йому додаткову цінність при побудові та експлуатації мережевої інфраструктури зв'язку. Іншою функціональною можливістю є запобігання перегинам оптоволокна, що дозволяє застрахуватися від розсіювання оптичної потужності. Спеціальні канали, що направляють оптоволокно всередині коробки, допомагають дотримуватися геометричних нормативів і дозволяють не перевищувати критичний радіус перегину.
Після зварювання оптоволокно поміщають у сплайс-пластини, а потім у сплайс-касети, що захищають місця зварювання від пошкоджень. Спеціальні металеві органайзери забезпечують збереження запасів волокна.

© 2010 d-lan.dp.ua - Інтернет провайдер D-lan
Використання будь-яких матеріалів можливе лише з дозволу власника сайту

Вверх