Медіаконвертер

Медіаконвертер (також перетворювач середовища) - це пристрій, що перетворює середовище поширення сигналу з одного типу до іншого. Найчастіше середовищем поширення сигналу є мідні дроти та оптичні кабелі. Під середовищем поширення сигналу може розумітися будь-яке середовище передачі даних, проте в сучасній термінології медіаконвертер працює як сполучна ланка тільки між двома середовищами - оптичним та мідним кабелями.

Медіаконвертери – це певні пристрої, які використовуються в області мережного обладнання. Вони призначені для організації систем передачі з незбігаючим інтерфейсом. Ці пристрої дозволяють створювати системи великої довжини. Медіаковертери як би змінюють середовище проходження сигналу з однієї в іншу. Зазвичай середовищем поширення є мідь, тобто мідні дроти і світлове волокно тобто оптичні кабелі у яких за основу передачі сигналів використовується кручена пара і волоконно - оптична лінія зв'язку.
Медіаконвертери використовуються для з'єднань за схемою точка-точка або для підключення по централізованому типу наприклад з використанням шасі R208/R214.

Медиаконвертеры

 

© 2010 d-lan.dp.ua - Інтернет провайдер D-lan
Використання будь-яких матеріалів можливе лише з дозволу власника сайту

Вверх